Nasza historia

O nas - Kema - Hurtownia Materiałów Budowlanych

Na dolnośląskim rynku budowlanym funkcjonujemy już prawie 30 lat. Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych, kompleksowym zaopatrzeniem firm wykonawczych, budów i inwestycji. Wieloletnie doświadczenie i znajomość realiów rynku budowlanego, pozwala nam sprawnie współpracować z każdym kontrahentem. Wprowadziliśmy również możliwość zakupów przez Allegro, co ułatwi Państwu kontakt z nami w każdym miejscu i dostępność towarów w atrakcyjnych cenach. Posiadamy również w naszej siedzibie mieszalnik farb i tynków. System maszynowego barwienia zapewni Państwu szybki dostęp do gotowych produktów, które umożliwią sprawne działanie i nieograniczone możliwości wyboru kolorystyki. To dzięki Państwu stale się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę o sprawdzone i najwyższej jakości produkty oraz nowe technologie. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient, bo to dzięki Wam istniejemy...

Gwarantujemy pomoc z zakresu wszelkiej informacji technicznej i merytorycznej związanej z szeroko rozumianym procesem budowlanym. Nasi pracownicy wraz z grupą doradców technicznych wspomogą Państwa swoją wiedzą. Wszelkie pytania prosimy kierować pod adresem: kema@kema.com.pl Po zapoznaniu się z problemem doradca techniczny skontaktuje się z Państwem.

Organizujemy również szkolenia dla firm wykonawczych oraz wszystkich zainteresowanych z zakresu wiedzy technicznej, materiałowej i wykonawczej. Oprócz teorii mogą Państwu przeszkolić się ze strony praktycznej. Zachęcamy do wzięcia udziału i zdobywania kolejnych umiejętności.

Posiadamy bazę sprzętową zapewniającą pełną obsługę logistyczną budów, inwestycji oraz placów magazynowych naszych kontrahentów. Dysponujemy różnorodnymi autami dostawczymi od 1,5 tony do 24 ton ładowności z możliwością rozładunku HDS. Poza wykorzystaniem własnych samochodów współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi w kraju oraz poza jego granicami. Dlatego też możemy pomóc Państwu w realizacji zamówień i dostaw na terenie całej Europy.

Znajdź nas na Allegro Kema_Wroclaw

Nasi partnerzy

Dane firmy

KEMA Konopka i Spółka sj

ul. Pełczyńska 8 AB

51-180 Wrocław

NIP: 894 00 50 593

Skontaktuj się z nami

Pon - Pt 7.00 - 16.00

+48 71329 44 44

+48 512 339 489

kema@kema.com.pl

Rzetelna firma